Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi

Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi Almak Çok kolay

Gelişen inşaat sektöründen yüzlerce evler inşa edilirken bu evlerin satışları da neredeyse anında yapılmaktadır. Kimileri peşin paraya daireler alırken kimilerinde bankalardan kredi çekerek bir ev sahibi olmaktadır. Bu şekilde kredi ile ev alımlarda bilindiği gibi bankalarda bir çok kesinti meydana gelmektedir. Bu kesintilerden dolayı ev için kredi çeken müşteriler istedikleri rakamları tam olarak ellerine alamamaktadır o yüzdende almak istedikleri ev için yine sıkıntı çekmektedirler. Bu konuyu ortadan kaldıran bankalar arasında yer Ziraat Bankası yeni yaptığı kampanya kapsamında Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi adı altında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ev almak her evli çiftin en büyük hayalleri arasında yer almaktadır. İnşaat sektöründe de yaşanan büyük gelişme nedeniyle bankalar arasında da ev kredilerinde büyük kampanya yarışları yaşanmaktadır. Bu kampanyalar ile banka müşterileri daha uygun şekillerde konut kredisi çekebilmektedirler. Konut kredilerinde yeni bir döneme imza atan Ziraat Bankasında komisyonsuz konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenlere avantaj sağlamaktadır. Komisyonsuz bu uygulama çerçevesi altında transfer konut kredisi, İnşaat tamamlama kredisi uygulamaları da girmektedir. Bu uygulamanın özellikleri arasında Kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir, ayrıca 120 aya kadar vadeli olarak satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar müşteriler kredi kullanabileceklerdir. Kredi çekeceğiniz konutun üzerine ayrıca ipotek uygulanacak ve eğer banka gerek görürse ek bir teminat isteyebilecektir.  Ayrıca kredinin vadesi süresincede hayat sigortası ve zorunlu deprem sigortalarında yapılacaktır. Ziraat internet şubesinden, banka şubelerinden, telefon bankacılığından ve ayrıca www.finansca.com internet sitemizden de detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Ziraat bankasının vermiş olduğu bu komisyonsuz kredi imkânı kampanyası birçok kişi tarafından merakla aranmaktadır. Kredi çeken kişilerin masraflardan şikâyet etmesi ve çok fazla ücret kesintilerinin yapıldığı sıkıntıları artmaktadır. Bu kapsamda yapılan bu uygulama ile müşterilerin birazcık ta olsa bütçelerinin sarsılması azaltılmıştır. Kredi çekmek için Ziraat bankası şubelerinin müşteri temsilcileriyle görüşmeniz, sonrasında gerekli olan evrakları tamamladıktan sonra bankaya sunmanız gerekmektedir. Yapılan incelemenin ardından uygun görülmesi halinde sizlere kredi onayı verilecektir. Genellikle evrak eksikliklerinden dolayı bir çok kişi istediği krediyi tam olarak elde edememektedir. Bu nedenden dolayı da müşteriler mağdur duruma düşmektedirler, bu mağduriyetin yaşanmaması adına banka yetkililerinin istediği evrakların tamamıyla hazırlanması ve gereken mercilere zamanında teslim edilmesi gerekmektedir. Yaptığınız bu işlemlerin ardından kredi onayı almaktasınız ve kullanım için bankanızdan paranızı direk alabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Denizbank Twitter Kredisi başlıklı makalemizde denizbank twitter kredisi ve twitter kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ