Ziraat Bankası Başak Kart Özellikleri

Ülkemizde çiftçinin desteklenmesi ve tarımsal üretiminin artırılması adına  devlet tarafından birçok teşvikler sunulmaktadır. Bu teşviklerle birlikte bankalarda çiftçilere özel kampanyalar yapmakta, esnek ödeme planları sunmaktadır. Tabii ki ülkemizde çiftçiye destek veren banka deyince aklımıza ilk olarak gelen; adıyla da bunu ispat eden T.C. Ziraat Bankası olmaktadır.

Ziraat Bankası Başak Kart Nasıl Alınır?

Osmanlı Döneminden Türkiye Cumhuriyet dönemine geçiş yapan eski kurumlardan birisi olan T.C. Ziraat Bankası; 1863 yılında  Memleket Sandığı  adı altında Pirot Kasabasında kurulmuştur. 1888 yılı itibariyle bugünü adını alarak Türkiye ‘de hizmet veren en büyük kamu bankalarından birisi haline gelmiştir.

Başak Kart Şifre Alma

T.C. Ziraat Bankası ‘nın çiftçiler için tanımış olduğu bir çok imkan bulunmakla birlikte, bugünkü yazımızda sizlere T.C. Ziraat Bankası Başak Kart özellikleri hakkında bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Ziraat Başak Kart Faiz Oranları

Tohum, akaryakıt, yem, ilaç, veterinerlik hizmetleri ve gübre gibi tarımsal ihtiyaçların, faizsiz olacak şekilde 5 aya kadar dönemlerle, 18 aylık vade ile alma imkanı sağlayan bir kart olan Ziraat Bankası Başak Kart; aynı zamanda tarım kredisinin yüklenmesi ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarında çiftçinin yardımına koşmaktadır.

Faydalı: Ziraat Bankası İnternet Şifresi Alma

Başak Kart Almak İçin Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası Başak Kart özelliklerini genel olarak olarak sayacak olursak; faiz dönem avantajlarından yararlanma, Başak kart anlaşması olan iş yerleri ile 5 aya kadar faizsiz dönemlerde ödeme imkanı, Başak Kart kredi limiti sayesinde acil nakit ihtiyacı durumunda anında nakit ya da anında alışveriş imkanı, azalan faiz oranı ile birlikte maliyetlerde düşüşler, kart ücreti olmaması, tüm Ziraat Bankası ATM ‘lerinde kullanılabilmesi, 3 aylık zaman dilimlerinde hesap özetlerinin gönderilmesi, kredi kartı vb. gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

Göz At: Ziraat Bankası SMS İle Hesap Bakiyesi Öğrenme

Ziraat Bankası Başak Kart Başvuru

Ziraat Bankası Başak Kart özellikleri nedir saydıktan sonra Başak kart başvuru hakkında bilgi paylaşalım. Bunun için Ziraat Bankası tarımsal yetkili şubelerinden herhangi birisine giderek Başak Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Size en yakında  bulunan T.C. Ziraat Bankası tarımsal şubesinin hangisi olduğu öğrenmek için ister www.ziraat.com.tr adresi üzerinden isterseniz de Ziraat Bankası ‘nın çağrı merkezi numarası 444 00 00 ve 0 850 220 00 00 nolu telefonları hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi World Kart Başvurusu başlıklı makalemizde kredi kartı başvurusu, world kart ve worldcard hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ