Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Bayram kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank her sene düzenli olarak bayram kredisi kampanyaları düzenlemektedir. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandıran banka özellikle de yüksek kredi notu ortalaması olan müşterilerine çok daha kolay bir şekilde kredi onayı vermektedir. Bayram öncesi artan masraflarınızı karşılamak ve gerçekten şeker tadında bir bayram yaşamak isterseniz hemen ihtiyaç kredisi başvurularınız için bayrama özel sunulan düşük kredi faiz oranlarında yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Bayrama özel olarak ihtiyaç kredisi faiz oranları için indirime giden Vakıfbank yüzde 1,16 seviyesinden başlayan faiz oranları ile kredi kullanma fırsatı sunuyor. İsteyen kişiler için dosya masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneği de sunan banka kredi dosya masrafı ödemek istemeyen müşterileri için ise faiz oranlarını yüzde 1,25 seviyesine çekiyor. Kamuya özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile birleştirilen bayram kredisi paketine özel olarak ise ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,14 seviyesine çekilirken dosya masrafsız ihtiyaç kredisi paketlerinde ise oran değiştirilmiyor ve yüzde 1,25 olarak uygulanıyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi SMS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi başvurusu için Vakıfbank şubeleri üzerinden başvuruda bulunma imkânı sunulmakla beraber aynı zamanda SMS kredi başvurusu seçeneği de sunulmaktadır. Vakıfbank bayram kredisi 2017 kampanyasında sunulan düşük kredi faiz oranları fırsatından yararlanmak için SMS göndermek isteyenlerin kısa mesaj bölümüne KREDI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra yine her birinin arasında birer boşluk olacak şekilde kimlik numarası ve aylık belgelenebilir gelir tutarını yazarak oluşturdukları bu kısa mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Yapmış olduğunuz kredi başvurusu bankanın kredi departmanı tarafından incelenmekte olup kredi başvuru sonucu tarafınıza bildirilecektir. Vakıfbank kredi başvurusu SMS yolu ile yapılmışsa bu durumda kredi başvuru sonucu tarafınıza SMS göndermiş olduğunuz cep telefonuna yine kısa mesaj yolu ile bildirilir. Üstelik kredi başvurusu mesajını yolladıktan sadece birkaç dakika içinde kredi sonucu tarafınıza bildirilir.

Şubeden ve internetten yapılan başvurularda ise kredi referans numarası alınmalıdır. Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kimlik numaranız ve bu referans numarası ile kredi başvuru sonucu sorgulama hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Kredi onayı almanız durumunda Vakıfbank kredi başvuru evrakları ile istediğiniz şubeyi ziyaret ederek aynı gün içinde kredinizi kullanmanız sağlanır. Kullanmış olduğunuz krediyi 48 a vade seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 5030 sms kredi, finansbank kredi ve qnb finansbank sms kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ