Ugi Nedir?

Ugi nedir? UGİ, Garanti Bankasının yeni iletişim platformudur.

Garanti Ugi insan ve teknolojiyi bir araya getirip müşterilerine finansal ihtiyaçlarında her an destek olacaklarını hissettirmeyi amaçladı.

UGİ

Garantinin yeni iletişim platformu UGİ aslında Garanti Bankası’nın yenilikçi ve özgün teknolojisini simgelemekte. Reklamlarında gördüğümüz UGİ şuan için tamamen hayal ürünü bir simge olsa da aslında telefonumuz, bilgisayarımız, şube ve çağrı merkezleri ile Garanti Bankasıyla her an kolaylıkla iletişim sağlayabileceğimize ve çözüm gerektiren konularda müşterilerinin her zaman yanlarında olacağına odaklanıyor.

Detaylı bilgi için şu sayfaya göz atmanızı öneririz.

Hayatımızın her alanında kullandığımız teknoloji Banka işlemlerimizde de bize büyük kolaylıklar sağlıyor. Tek tuşla havale tek bir tuşla kredi çekebildiğimiz bu teknoloji daha nereye kadar ilerleyebilir kestirmek zor. Ancak yenilikçi firmalar bu konuda adımlarını hep bir adım ileri atmaya çalışıyor. Garanti Bankası da günümüzde teknolojiyi en iyi kullanan bankalardan bir tanesi. Garanti Bankası internet ve mobil bankacılığına getirdiği yenilik ile müşterilerinin sözlü komutu ile bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmekte.

Garanti Bankasının Ugi ile müşterilerine getirdiği en büyük yenilik sözlü komut ile banka işlemlerinin gerçekleştirilebilmesidir.

Garanti Ugi Nasıl Kullanılır?

Garanti Bankasının yeni teknoloji ara yüzü olan Ugi’yi kullanmanınız için öncelikle Garanti Bankası Müşterisi olmanız gerekmektedir. Garanti Bankası Mobili telefonunuza indirdiğiniz an Ugi’yi de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankasının telefonunuza indirdiğiniz mobil aplikasyonundaki ekranı aşağı kaydırarak sesli komut sistemini açabilirsiniz. Doğal konuşmaya göre programlanmış olan bu Mobil Asistan ile bankacılık işlemlerinizi cümle ve kelimelerle anlatarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın bu teknolojik çözümü ile kendinizi müşteri hizmetleri ile görüşüyor gibi hissederek birçok işleminizi hızlı ve kolayca halledebilirsiniz.

Garanti Ugi Mobil Asistan ile Hangi İşlemleri Gerçekleştirebilirim?

  • Hesap İşlemleri
  • Para Transferi
  • Kart İşlemleri
  • Döviz Alım-Satımı
  • Döviz Kuru Sorgulama

UGİ Reklamı

Garanti Bankasının beğeniyle karşılanan reklam filminin maskotu olan Ugi robot izleyiciler tarafından ilgi gördü. “Yalnız Değilsiniz” sloganı ile yayınlanan bu reklam ile Garanti Bankası müşterilerine finansal desteğe ihtiyaç duyduklarında yanında olduğunu hissettiriyor.

Reklamda Nil Karaibrahimgil’in yazdığı “Yalnız değilsiniz” şarkısını Mehmet Erdem’in sesinden dinlemekteyiz.

 

Garanti UGİ Oyuncağı

Garanti UGİ’nin reklam filminden sonra reklamın ana karakteri olan UGİ robotu büyük beğeni kazandı. Birçok kişi neden nasıl temin edebileceğini sorgularken aslı şu ki Ugi oyuncaklarını şuan için temin edebileceğiniz bir yer yok. Ugi şuan için Garanti Bankası’nın maskotu sadece. Ama olur da Garanti Bankası promosyon politikaları kapsamında Ugi oyuncaklarını müşterilerine vermeyi planlar ise ancak Garanti müşterisi iseniz bu oyuncaklardan temin edebilirsiniz.

Özellikle çocukların çok ilgilisini çeken Ugi oyuncağı Garantinin eski reklamındaki eşek, köpek, tavuk  ve güvercin karakterleri gibi hayal ürünü. Ama Ugi oyuncağına gösterilen bu ilgiden sonra bankanın promosyon olarak bu oyuncaklardan dağıtması sürpriz olmaz.

Ugi nedir konusu hakkında tüm merak ettiklerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Hangi Bankada Hesabım Var? başlıklı makalemizde banka hesabı, hesap sorgulama ve kullanılmayan banka hesabı hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ