QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Türkiye de bankacılık sektöründe hizmet veren QNB Finansbank müşteri memnuniyeti noktasında bankacılık hizmetlerini yeni nesil birçok uygulama ile birleştirmek suretiyle ulaştırmaktadır. Özellikle bilgi teknolojisini kendi bünyesinde en iyi şekilde kullanan QNB Finansbank, kredi ürünleri gibi son derece önemli ve müşterilerinin en çok talep etmiş olduğu ürünler arasında yer alıp bu ürünlerin müşteriye ulaştırma noktasında gereken hizmeti sunmaktadır.

Son yıllarda birçok bankanın kendi müşterilerine düşük faiz ve uygun ödeme koşullarında sunmuş olduğu bu ürünlere ulaşmak artık SMS yolu ile de mümkündür. Bu bağlamda QNB Finansbank SMS kredi olarak bilinen yeni ürününü talep eden müşterileri için hızlı bir başvuru sistemi oluşturmuştur. QNB Finansbank SMS kredi başvurusu için banka müşterilerine ihtiyaç olan tek şey bir adet cep telefonudur.

SMS sistemli kredi başvurusu için ilk olarak cep telefonun mesaj kısmına T.C. kimlik numarasını yazıp 5030’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen mesaj ile birlikte olarak talepte bulunan kişiye bir adet bilgi mesajı gönderilmektedir. Bilgi mesajı olarak ulaştırılan kısa mesajdaki limit sizi tatmin etmiyor ise bu sefer aylık gelir belgenizi belirten bir adet kısa mesaj daha göndermeniz gerekmektedir.

Göndermiş olduğunuz maaş bilgisinden sonra sizlere bir adet kısa mesaj gönderilecektir. Alınan bilgi mesajının olumlu olması ile birlikte kredi için belgelerin hazırlama işlemlerine başlanır. QNB Finansbank SMS kredi başvurusundan alınan onay ile birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine gitmek suretiyle kredi işlemlerine başlanır. QNB Finansbank şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 4747 sms kredi, sms ihtiyaç kredisi ve sms kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ