Odeabank Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en kolay kredi veren bankalar sıralamasında ilk sıralarda yer alan Odeabank her geçen gün müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor. Yabancı sermayeli bankalar arasında yer alan ve 2012 yılından bu yana ülkemizde bankacılık hizmetleri gerçekleştiren Odeabank sınırlı şubesi bulunduğu için ağırlıklı olarak internet sitesi ve müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden vermeyi sürdürmektedir.

Odeabank Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Odeabank çağrı merkezi numarası 444 8 444 numarası ve 0850 222 84 44 numarasını kullanmaktadır. Tüm bankacılık işlemleri için dilediğiniz her an kesintisiz bir şekilde destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kredi başvurusundan kredi başvuru sonucu sorgulama, hesap bakiyesini öğrenmekten kredi kartı limiti sorgulamaya kadar farklı pek çok işlem yapılabilmektedir. Odeabank sesli yanıt sistemi üzerinden işlemlerini yapabilmeniz için Odeabank kredi kartı ya da Odeabank bankamatik kartı şifresi ile giriş yapmanız yeterlidir.

Odeabank Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yoğun olarak arandığı için müşteri temsilcilerine bağlanma süresi en uzun olan bankalardan biri olan Odeabank direkt müşteri temsilcisi numarası kullanmamaktadır. Ancak hatırı sayılır müşteri olan yani yüksek tutarlı krediler kullanan ya da yüksek tutarlı mevduat hesabı olan özel müşteriler için banka şubelerde yer alan müşteri temsilcileri ile hizmet vermekte ve istedikleri bilgilere en kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktadır. Odeabank direkt satış temsilcisi ile konuşmanın bir diğer yolu ise çağrı merkezini aradığınız anda kayıp çalıntı kart tuşuna basmaktır.

Ancak banka bu yöntemin çok sık kullanılması nedeni ile artık Odeabank kayıp çalıntı kart bildirimi menüsünden kesinlikle yönlendirme yapmamakta ve destek vermemektedir. Bu noktada kullanabileceğiniz bir diğer pratik yöntem ise internet ve mobil şube teknik destek departmanı tuşuna basmaktır. Bu menüde müşteri temsilcisine aktarılırsınız. Genelde müşteri temsilcisi bu menü üzerinden yardımcı olmakta ya da kendi departmanını ilgilendiren bir işlem değilse de sizi o departmanla ilgilenen çağrı merkezi yetkilisine aktarır.

Odeabank Çağrı Merkezi Üzerinden Kredi Başvurusu

Odeabank çağrı merkezi üzerinden en sık yapılan işlemlerden biride kredi başvurusunda bulunmaktır. Bankanın müşterisi olmasanız dahi Odeabank çağrı merkezi telefon numarası olan 444 8 444 telefon numarasını arayarak sesli yanıt sisteminden sırası ile ilk olarak 6 tuşuna basmanız ardından 2 tuşuna basmanız yeterli olacaktır Kredi başvuru sonucu sorgulama işlemi için ise ana menüden 6 tuşuna bastıktan sonra 3 tuşuna basarak kimlik numaranız ile sorgulama yapmanız mümkündür.


Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi başlıklı makalemizde bayram kredisi, sms kredi başvurusu ve Vakıfbank Bayram Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ