Odeabank Çalışma Saatleri

Son zamanlarda kredi kampanyaları ve kredi kartı kampanyaları ile Odeabank ‘ın adını her yerde duymaya alıştık. Cazip faizle kredi kampanyaları düzenleyen ve Vatan Bilgisayar ile ortak düzenlediği kredi kampanyalarından sonra müşteri portföyünü da daha büyüten Odebank büyümeye devam ediyor. Bu yazımızda sizlere Odebank ‘ı tanıtacak, Odebank çalışma saatleri ile birlikte havale saatleri, EFT saatleri ve diğer önemli bilgilerini paylaşmaya çalışacağız.

Odeabank Kime Ait?

Gerekli izinleri alarak Türkiye ‘de faaliyetlerine başlayan 49. banka olan Odeabank, 2012 yılında bankacılık sektörüne giriş yapmıştır. Asıl sahibi Bank Audi Grup olan Odeabank ‘ın kuruluş sermayesi 300 milyon dolardır. Bank Audi Grubu ise Lübnan merkezli olup, 5 bin civarında personeli olan dünya genelinde 11 ülkede faaliyet yürüten bir uluslar arası finans kurumudur.

Odeabank Çalışma Saatleri Kaça Kadar?

Odeabank şubeleri saat 09.00 itibariyle mesaiye başlamaktadır. Saat 12.30 ‘da öğle yemeği için öğle molasına girilmekte, saat 13.30 itibariyle de öğle arası son bularak tekrar şubeler açılmaktadır. Saat 17.00 ‘da da mesai gün için sona ermektedir. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde Odebank şubeleri faaliyet göstermemektedir.

Odeabank Havale Saatleri

Havale işlemi aynı bankada bulunan hesaplar arasında yapılan bir para gönderim işlemi olduğu için; diğer bankalarda havale işlemi için herhangi bir sınırlama olmadığı gibi Odeabank ‘ta da durum aynıdır. 7 gün 24 saat boyunca havale işlemleri yerine getirilmektedir. Mesai saatleri içerisinde şubelerden, mesai saati dışında da Odeabank İnternet bankacılığından ya da telefon bankacılığından havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank EFT Saati Kaçtan Kaça Kadar?

Havale işlemleri için bir sınır bulunmamakta ancak aynı şeyi EFT için söylemek mümkün değil. Odeabank ‘ta EFT saatleri saat 9 ‘da başlamakta ve saat 17 itibariyle son bulmaktadır. Saat 17.00 ‘dan sonraki verilecek EFT emirleriniz sonraki iş gününde yerine getirilebilecektir. Bunun sebebi EFT işleminin farklı bankalar arasında gerçekleşen bir transfer işlemi olmasıdır.

Odeabank İnternet Bankacılığı

Şubesiz bankacılık adı altında internet bankacılığına da çok önem veren Odeabank bu konuda da epeyce yol kat etmiştir. Odeabank internet bankacılığı için bankanın resmi internet adresi olan www.odeabank.com.tr adresine girmeniz gerekmektedir. Daha önce kullanmayanların ise ilk şifrelerini almaları gerekir.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Odeabank ile ilgili herhangi bir probleminiz için ya da bankacılık işlemleriniz için Odeabank müşteri hizmetleri numarası olan 444 8 444 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

Odeabank SWIFT Kodu

Odebank hesabınıza yurt dışında para gönderilme durumu var ise; bu durumda bankanın SWIFT koduna ihtiyaç duyacaksınız. Her banka için sadece 1 tane olan swift kodu Odeabank için ODEATRIS olarak belirlenmiştir.

Odeabank Bilinmesi Gerekenler Listesi

Odeabank Çalışma Saatleri : Saat 09:00 – 17:00 arası

Odeabank EFT Saatleri : 09:00  ile 17:00 arası

Odeabank Havale Saatleri : İstenildiği zaman yapılabilir

Odeabank Çağrı Merkezi : 444 8 444

Odebank Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : İstediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İnternet Sitesi : www.odeabank.com.tr         


Bir önceki yazımız olan ING Bank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde ing bank iletişim, ING Bank SWIFT Kodu ve ing eft saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ