ING Bank Çalışma Saatleri

Turuncu rengi ile bankacılık bir araya gelince artık aklımıza tek bir şey geliyor o da ING Bank. Reklamlar ve bilboardlarda adını sıkça görmeye ve duymaya başladığımız ING Bank; özellikle bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından çok sık söz ettirmeye devam ediyor. Kişiye özel kredi kampanyası kapsamında % 0,99 ‘lara kadar faiz oranını çeken ING Bank, kredi notu yüksek olan kişilere daha uygun oranlarla kredi tahsis ediyor. Bu yazımızda ING Bank ‘ı genel anlamda tanıtacak ve ING Bank ile ilgili bilinmesi gereken ING Bank çalışma saatleri, EFT saati, havale saati, internet sitesi, vs. gibi önemli bilgileri paylaşmaya çalışacağız.

ING Bank Kimin?

İşin içinde turuncu renk varsa ister istemez herkesin aklına Hollanda geliyor. Doğru tahmin ! Hollanda bankası olan ING Grup ‘un Türkiye ‘ye 2007 yılında girmesi ile birlikte her geçen gün çıtayı biraz daha yükselten ING Bank internet bankacılığıyla olsun, diğer hizmetleriyle olsun müşterilerini memnun bırakıyor. Yaklaşık 320 şubesi bulunan ING Bank; Türkiye ‘ye girerken Oyak Bank ‘ın hisselerini alarak giriş yapmıştır.

ING Bank EFT Saati Kaça Kadar?

EFT işlemleri ayrı bankalar arasındaki para gönderim işi olduğu için belirli saatlerde yapılabilir. ING Bank EFT saatleri için saat 09.00 ile saat 16.00 arası belirlenmiştir. Ancak EFT konusunda geç kalan müşterileri için geç EFT adlı uygulamayı hayata geçiren ING Bank; buna göre saat 16.00 ‘ı kaçıran ve acil EFT yapması gereken müşterilerinin saat 17.15 ‘e kadar EFT yapmasına  imkan vermektedir. Tabii ki saat 09.00 – 16.00 arasında yapılan EFT işlem ücreti ile saat 16.00 – 17.15 arasında yapılan EFT işlemi ücreti aynı olmayacaktır. Geç EFT işlemi biraz daha pahalıdır.

ING Bank Çalışma Saatleri

ING Bank şubeleri saat 09.00 itibariyle açılmakta, saat 12.30  ‘da öğle arasına girmektedir. Saat 13.30 ‘da tekrar mesaiye başlayan ING Bank şubeleri saat 17.00 ‘da da mesaide gün sonu vererek kapanmaktadır. Bu saatler hafta içi günler için geçerli olup, Cumartesi ve Pazar günleri ile resmi tatil günlerinde ING Bank şubeleri kapalı olacaktır.

INB Bank Havale Saatleri

Bunun için ING Bank da diğer bankalar gibi herhangi bir sınırlama getirmemiştir. 7 gün 24 saat boyunca havale işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

ING Bank İnternet Bankacılığı

ING Bank internet bankacılığını kullanmak isteyen müşterilerin ilk şifrelerini almaları gerekmekte ve internet bankacılığına giriş için de www.ingbank.com.tr adresine giriş yapmaları gerekmektedir.

ING Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Telefon üzerinden bankacılık işlemleri yapmak ya da müşteri temsilcisine bağlanmak için 0 850 222 0 600 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

ING Bank SWIFT Kodu

ING Bank için belirlenmiş olan uluslar arası swift kodu INGBTRIS ‘tir.

ING Bank Önemli Bilgiler Tümü

Çalışma Saatleri : Saat 09:00 ile 17:00 ( saat 12:30 ‘dan 13:30 ‘a kadar öğle molası )

EFT Saatleri : Saat 09.00 ile 16.00 arası ( geç EFT işlemleri için saat 17.15 ‘e kadar uzayabiliyor )

Havale Saatleri : Bir zaman kısıtlaması bulunmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri Numarası : 0 850 222 0 600

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : 7 / 24 işlem yapılabilir

İnternet Sitesi : www.ingbank.com.tr


Bir önceki yazımız olan Kira Beyannamesi Nedir? Nasıl Verilir? başlıklı makalemizde beyanname, kira ve kira geliri vergisi hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ