Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bizce Mümkün sloganıyla 1987 yılından itibaren ülkemizde bankacılık sektöründe faaliyetlerini yürüten Finansbank; iş adamı Hüsnü ÖZYEĞİN tarafından kurulmuştur. 2006 yılında National Bank Of Greece (Yunanistan’ın en büyük bankası) ‘ e satılmış, 2015 yılının sonlarında ise Katar bankası QNB tarafından 2.7 milyar dolarlık bir meblağ ile satın alınmıştır. Bugün 13.000 ‘den fazla personeli ve 650 ‘den fazla şubesi ile müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Card Finans

Dünya genelinde düzenlenen önemli ödüllerden birisi olan –Cards And Payment Europe- ödülünü Türkiye ‘den alan tek bank Finansbank ‘tır. Bu ödülü de kredi kartı markası Card Finans sayesinde almıştır. Tamda Card Finans ‘ın almış olduğu ödülden bahsetmişken; bugünkü yazımızda sizlere Finansbank kredi kartı başvuru ve Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme üzerine bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Card Finans Başvuru Sonucu Öğrenme

Finansbank kredi kartı başvuru için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunları sizlere kısa kısa izah edelim.

1.İlk başvuru yöntemimiz herhangi bir Finansbank şubesine gitmek ve kredi kartı başvuru formu ile müracaatımızı yapmak olacaktır.

2.Finansbank kredi kartı başvuru işlemimizi www.finansbank.com.tr adresine girip, kartlar bölümüne girip, karşımıza gelen ekranda başvurusunu yapmak istediğimiz kartı seçip “başvur” a tıklamamız gerekmektedir. Burada açılan formu doldurduktan sonra başvuru işlemimiz tamamlanmış olacaktır.

3.Bir diğer yöntem de Finansbank Müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 900 nolu telefonu aramak olacaktır. Buradan da başvurunuzu yapabilirsiniz.

4.SMS yoluyla kısa sürede kolayca Card Finans Go başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sadece GO yazıp 2273 ‘e SMS atmanız yeterlidir.

Kredi kartı başvuru yöntemlerini anlattıktan sonra sıra geldi Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme nasıl yapılır onu anlatmaya.

Finansbank Kredi Kartı Takip

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kredi kartı başvuru kanallarının çoğuyla Finansbank kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Yani ister herhangi bir Finansbank şubesine gidip, ister 0 850 222 0 900 nolu telefonu arayıp öğrenebilirsiniz. Ancak Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda en kolay yol internetten kredi kartı başvuru sonucu sorgulama olacaktır.

CardFinans Başvuru Sorgulama

Bunun için direkt olarak vereceğimiz https://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru-statu.aspx linkine tıklayarak gerekli bilgileri doldurup (ad, soyad, cep telefonu, TC kimlik numarası, güvenlik kodu) başvurularımı listele butonuna basmanız yeterli olacaktır.


Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı İle MTV Ödeme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde banka kartı ile mtv ödeme, kredi kartı ve mtv hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ