Finansbank EFT Saatleri

 

Bildiğiniz gibi EFT gönderimlerini EFT saatinde yapmadığınızda, para transferi bir sonraki güne kalır. Bu yazımızda size Finansbank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz.


 

Finansbank EFT Saati Başlangıcı: 09:00 – Finansbank EFT Saati Bitişi: 17:15


 

Finansbank Swift Kodu :FNNBTRIS – Finansbank EFT Kodu :0111


 

Yukarıda belirtilen saatleri aşmadan hafta içi, EFT gönderimini yapmanız durumunda, EFT’niz kısa sürede karşı hesaba ulaşacaktır. EFT saatini geçmeniz durumunda ise bir sonraki mesai gününün EFT saatinde gönderim işlemi başlatılır ve kısa sürede sonuçlanır.

Finansbank EFT Saati Kaça Kadar?

Yazıda vurguyla belirttiğimiz üzere, Finansbank EFT işlemlerinizi 17:15’e kadar yapabilirsiniz. Finansbank EFT bitiş saati 17:15’tir. Dilediğiniz saatte EFT gönderimi yapabilirsiniz ancak EFT işmenin başlatılması için EFT saatini beklemek durumundasınız. Örneğin saat 24:00’de de EFT gönderimi yapabilirsiniz ancak para transferi işleme konulmaz. Bir sonraki mesai gününün EFT saatinde işlem başlatılır.

Finansbank EFT Saati Kaçta Başlar?

EFT bitiş saatini geçirmeniz durumunda bir sonraki EFT saati başlangıcına kadar beklemek zorunda kalırsınız. Finansbank’ın EFT başlangıç saati ise 09:00’dur. Bu saatten sonra yapacağınız EFT gönderimleri hızlıca sonuçlanacaktır.

Not: EFT işlemleri farklı bankalar arası para transferidir. Finansbank hesabınızdan farklı bir Finansbank hesabına para gönderecekseniz bu işleme havele denir. Havale işlemleri günün her saati, her gün anında gerçekleşir.

“Faydalı”

Tüm bankaların EFT saatlerini merak ediyorsanız EFT saatleri isimli makalemize göz atabilirsiniz.

Finans Bank EFT Saatleri Finans Bank müşterileri banka hesaplarından farklı bir banka hesabına yapacakları EFT işlemlerinde para transferlerinin karşı banka kullanıcısı hesabına ulaşmasında sorun yaşamamak için EFT saatleri kaça kadar? Soruları nedeni ile belirlenen EFT saatlerine dikkat etmelidirler. EFT saatlerine dikkat edilerek işlem yapılması para transferini karşı tarafın hesabına zamanında ulaşması nedeni ile önemlidir.

Finans Bank EFT Saati kaça kadar? Banka tarafından belirlenen EFT başlangıç saati 09:00 ve EFT bitiş saati 17:15 olarak ifade edilebilmektedir. Müşteriler banka üzerinden gerçekleştirecekleri EFT para transferi işlemlerini Finans Bank banka şubeleri, Finans Bank ATM’leri, Finans Bank mobil bankacılık ve Finans Bank internet bankacılığı araçlarını kullanarak yapabilmektedirler. Bankanız üzerinden EFT saatleri içinde gerçekleştirdiğiniz para transferi işlemleri aynı gün aynı saat içerisinde karşı taraf hesabına ulaşacaktır. Ancak bazı durumlarda bankaların yoğunluk yaşamaları nedeni ile EFT para transferi işlemlerinin karşı banka hesabına ulaşması daha uzun sürebilmektedir. Bu süre ise 30 dakikayı bulabilmektedir.

Bir özel girişimci tarafından 26 Ekim 1987 yılında kurulmuş olan Finans Bank Türkiye’de hizmet veren özel girişim bankaları arasında yer almaktadır. Finans Bank müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunmayı amaçlamış ve hem bireysel müşteri alanında hem de ticari müşteri alanında Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle kuruluşundan bugüne kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Banka farklı finansal işlem alanında müşterilerine kaliteli müşteri memnuniyeti amaçlı hizmet vermektedir. Bankacılık sektöründe sıkça kullanılan bir finansal işlemde EFT para transferi işlemleri olarak adlandırılmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilebileceği saatler her banka tarafından kendine özel olarak belirlenmektedir. Kişilerin yapacakları EFT işlemlerinde belirlenen EFT saati zamanlarına dikkat etmelidirler.


Bir önceki yazımız olan Denizbank EFT Saatleri başlıklı makalemizde denizbank, denizbank eft kaça kadar ve denizbank internet eft saati hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ