FastPay Nedir?

Temelinde; cep telefonu üzerinden para gönderilmesi ve para alınması sistemi bulunan FastPay kullanımı her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. Para ve bankacılık konularına yabancı olanların hatta bu işlerle haşır neşir olanların bile pek bilgi sahibi olmadığı FastPay ile ilgili bilinmeyenleri okurlarımıza aktarmak için bu yazımızda Fastpay nedir konusunu ele almaya çalışacağız.

FastPay

FastPay, cepten cebe 7 gün 24 saat boyunca para gönderebileceğiniz bir sistemdir. ATM ‘den kartsız para çekebilir, üye işlerine ödeme yaparken de kullanabilirsiniz. Fastpay ‘i ödeme işlemlerinde kullanabilmek için mobil uygulamaları Play Store ‘dan ya da App Store ‘dan indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra telefonuna kurup, TC kimlik numaranız ve şifre girmeli, daha sonra da kayıt işlemini tamamlamalısınız.

FastPay Hesabına Para Yatırma

FastPay ‘e para yatırmak için herhangi bir Denizbank ATM ‘sini kullanabilirsiniz. Yine Türkiye ‘de bulunan herhangi bir banka hesabı ile EFT yapmak suretiyle FastPay hesabınıza para aktarabilirsiniz. Yine başka bir FastPay hesabından cep telefonu numaranızı vasıtası ile de para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Faydalı: Denizbank Bonus Kredi Kartı

FastPay İle Yapılabilecek İşlemler

İnternet üzerinden alışveriş yapma, para transferi yapma, düzenli ödeme talimatı verme, anlaşmalı iş yerlerinden mobil cüzdan ile ödeme yapma, ATM ‘lerden kartsız para çekme işlemlerini FastPay ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FastPay İşlem Limitleri

FastPay üzerinden işlem yaparken bu konuda bazı sınır ve limitler bulunmaktadır. Bunlara sırasıyla göz atacak olursak;

Para Transferi için limitler;

İşlem başı 490 TL – günlük 1 990 TL ( Denizbank müşterisi olmayanlar için )

İşlem başı 19 990 TL – günlük 19 990 TL ( Denizbank müşterisi olanlar için )

İş Yeri Ödemesi İçin Limitler;

İşlem başı 19 990 TL – günlük 19 990 TL ( Denizbank müşterisi olanlar için )

İşlem başı 490 TL – günlük 1 990 TL – yıllık 2 990 TL ( Denizbank müşterisi olmayanlar için )

FastPay ülkemizde Denizbank ile ortak çalışma yürüttüğü için limitler konusunda Denizbank müşterilerine ilave imkanlar sunulmaktadır.

FastPay Üye İşyerleri

FastPay üyesi işyerlerinde FastPay aracılığı ile ödemelerinizi akıllı telefonunuzdan kolayca yapabilirsiniz. İlk paranın bulunmasından itibaren ödeme yolları sürekli gelişti ve arttı. Fastpay ödeme sistemi ise hayatımıza yeni girmeye başlayan ödeme alışkanlıklarından. Ödeme yapmak artık FastPay sayesinde daha kolay.

FastPay nedir konusu hakkında sorularınızı yorum bölümüne yazabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Faiz Koridoru Nedir? başlıklı makalemizde faiz koridoru kaç, faiz koridoru ne demek ve faiz koridoru tanımı hakkında bilgiler verilmektedir.


1 YORUM

YORUM YAZ