Denizbank Twitter Kredisi

Denizbank Özel Oranlı Twitter Kredisi

Denizbank müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek adına birbirinden farklı pek çok kredi ile hizmet vermektedir. Bu kredilerden biri de Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşteri deneyiminde mükemmellik ödülüne layık görülen kredi ürünü Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi, Twitterdan basit bir şekilde kredi kullanmanızı sağlamaktadır. Bu kredi için başvuru yapmak da krediyi kullanmak da oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.Twitter’ dan ayrılmadan Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi kullanarak bu kredinin özel faiz oranlarından yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Krediden direkt mesaj sayfasını kullanarak yararlanmanız sağlanmaktadır. Twitter’ dan Denizbank resmi sayfasını takip derece kredi için gereken başvuruları yapmanız ve Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi ile ilgili detaylı bilgi almanız da mümkün olmaktadır. Denizbank sayfasına TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu göndererek kredi talebinde bulunmanız sağlanmaktadır. Bu bilgileri Denizbank hesabına direkt mesaj ile göndermeniz gerekmektedir. Bu şekilde gerekli kredi talebiniz incelemeye alınarak Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi kullanmanız sağlanmaktadır.

Kredi başvurusu sonrasında Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi için gerekli cevap belirtilen cep telefonu numarasına gelmektedir. Hiçbir evrak gerekmeden sadece sosyal medya üzerinden Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi başvurusu yapmak ve bu krediyi kullanmak mümkün olmaktadır. Cevap cep telefonunuza SMSolarak gelecektir. Denizbank tarafından 10 bin lir olarak verilen bir Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi için belirlenen faiz oranı vade seçeneğine göre ve müşterilerin kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. bu kredide 12 aylık vade seçeneğinde faiz oranı 1, 35 olarak belirlenmiştir. 10 bin liralık Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi için aylık taksit tutarı 900 lira civarında bulunurken bu kredinin kredi tahsis ücreti 50 liradır. Ayrıca sigorta ve vergi için verilen ücret ise 105 liradır. 10 bin lira olarak kullanılan kredi için vade seçeneği 24 ay olduğunda Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi taksiti 515 lira olurken faiz oranı 1, 48 olmaktadır. 50 lira kredi tahsis ücreti 24 ay vadede değişmezken 105 lira vergi ve hayat sigortası ücreti de aynı şekilde değişmemektedir.

36 ay vadede 10 bin liralık Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi için aylık ödeme 389 lira olmaktadır ve bu kredinin faiz oranı 1, 62 olmaktadır. Bu faiz oranı için de kredi tahsis ücreti ve sigorta ve vergiler değişiklik göstermemektedir. 48 aylık ödeme için aylık ödeme miktarı 322 olurken faiz oranı değişmemektedir. Aynı şekilde sigorta ve vergiler de 48 ay vade için değişiklik göstermemektedir. Denizbank Özel Oranlı Twitter kredisi için başvuru yapıldıktan kısa süre sonra gerekli geri dönüş sağlanmaktadır. Bu dönüş sonrasında size en yakın Denizbank şubesinden kredi çekim işlemi yapmanız sağlanmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Denizbank Facebook Kredisi başlıklı makalemizde Denizbank Facebook, face kredisi ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ