Denizbank Facebook Kredisi

Denizbank Özel Oranlı Facebook Kredisi

Denizbank ihtiyaçların daha rahat karşılanması için farklı krediler ile müşterilerine hitap etmektedir. Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi ile evrak olmadan kolay bir şekilde kredi kullanmanız sağlanmaktadır. Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi avantajlı faiz oranları ile 48 aya kadar vade seçeneğine sahiptir. 12 ay, 24 ay ya da 26 ay seçenekleri de bulunan Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için istenen ayrıntılarda geri ödeme seçeneği bulunmaktadır. Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi 48 aya varan vadeler ile 55 bin liraya kadar verilmektedir.

Denizbank Facebook sayfasından almanız ve buradan gerekli bilgileri almanız mümkün olmaktadır. Aynı şekilde Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için internet şubesi aracılığı ile de işlem yapmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca nüfus cüzdanınız ile size en yakın bulunan Denizbank şubesinden kredi için başvurmanız ve en kısa sürede kredi kullanmanız sağlanmaktadır. İhtiyaçlarınızı bu kredi ile kısa sürede üstelik evrak olmadan da gidermeniz mümkün olmaktadır.

Facebook kredisi için Denizbank müşterilerine pek çok avantaj sunmaktadır. Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi avantajlarından biri kefilsiz bir şekilde verilmesidir. Genelde pek çok kredi için bankalar kefil ve evrak istemektedir fakat Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için kefil istenmemektedir. Bunun yanı sıra Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi almak isteyenlerin formalite ile uğraşmasına da gerek yoktur. Çünkü Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için herhangi bir formalite ya da evrak istenmemektedir. Tüm bunlara ek olarak avantaj için Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisinde kolay ve hızlı bir şekilde başvuru sağlanmaktadır. Kredi için gereken tek belge ise nüfus cüzdanı aslı ve kredisidir. Vade farkı değiştikçe Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi faiz oranları da değişmektedir. Faiz oranları kredi kullanan kişilerin kredi notuna göre ve daha önceki ödeme düzenlerine göre de değişiklik göstermektedir. ayrıca Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için faiz oranları çekilen kredi miktarına göre de değişiklik göstermektedir.

10 bin lira olarak çekilen Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için 12 aylık vade seçeneğinde faiz oranı 1, 35 civarındadır. Bu kredi için kredi tahsis ücreti; 50 lira olarak alınmaktadır. Aynı şekilde Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için gerekli hayat sigortası için  ve vergi de 105 lira ücret alınmaktadır. 10 bin lira Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için aylık toplam maliyet ise 1.842 olarak belirlenmiştir.10 bin lira çekilen Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için ödeme vadesi 24 ay olduğunda faiz oranı; 1,48 olurken vade 36 y olduğunda faiz 1,62 olmaktadır. aynı miktarda çekilen Denizbank Özel Oranlı Facebook kredisi için vade 48 olduğunda bankanın bu vade için belirlediği faiz 1, 62 olarak 36 aylık vade ile aynı olmaktadır.


Bir önceki yazımız olan DenizBank Kredi Kartınıza Taksitli Nakit başlıklı makalemizde Açık deniz, DenizBank taksitli nakit avans ve karta taksit avans hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ