CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanmak isteyen kişilere cazip kampanya koşulları ve yüksek para puan uygulamaları gibi avantajlar sunan CEPTETEB kredi kartı üye sayısını her geçen gün arttırıyor. Avantajlı kredi kartı sloganı ile kullanıma sunulan TEB kredi kartı ürünü ile BONUS kart üyesi bankalar arasında yer alırken bu kart ile daha uygun koşullarda Bonus Card avantajlarından yararlanmanız sağlanır. Peki, CEPTETEB kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

CEPTETEB İnternetten Kredi Kartı Başvurusu

Tek bir kredi kartında farklı avantajları kullanmanızı sağlayan TEB kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilere farklı yöntemler sunmaktadır. Bunlardan ilki ve en kolay olanı internetten kredi kartı başvurusu yapılmasıdır. Bunun için CEPTETEB internet sitesi üzerinden kredi kartı bölümüne girmeniz ve ardından da kredi kartı başvuru formu linkini tıklamanız yeterli olacaktır. Açılacak olan ekranda sizden istenen kişisel bilgilerinizi girmeniz durumunda banka kredi kartı başvurusu talebinizi değerlendirmeye alarak size sadece dakikalar içerisinde kredi kartı başvuru sonucunuzu iletir.

Kredi kartı başvurusu onaylanan kişilerin kredi kartı ürünleri belirttikleri adrese ya da istedikleri banka şubesine teslim edilir. Bunun yanı sıra CEPTEB mobil şube ve CEPTETEB internet şubesi kullanıcısı olan kişilerin de bu kanallar üzerinden kredi kartı başvuru formu doldurmalarına izin verilmektedir. Hesaplarına kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yapan kişilerin kredi kartı bölümünden kredi kartı başvurusu bağlantısını takip ederek başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür.

Şubeden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartı başvuruları için kullanılabilecek yöntemlerden biride şubeden kredi kartı başvuru formu doldurmaktır. Kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar arasında yer alan kimlik, gelir ve adres belgeleri ile TEB şubeleri üzerinden şahsen kredi kartı başvurusunda bulunmanıza izin verilir. TEB kredi kartı başvurusu onaylanan kişilere kredi kartı ürünleri anlaşmalı kargo şirketleri ile ulaştırılmakta olup kişinin kredi kartı başvuru formu doldururken belirtmesi durumunda şubeden kredi kartı teslimatı da yapılabilmektedir. Şubeden kredi kartı almak kargo şirketinin beklenmesine gerek kalmaması nedeni ile daha hızlı kredi kartı almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurum Nerede?

Başvuru işlemlerinde olduğu gibi CEPTETEB kredi kartı başvuru sorgulama işlemleri de internet üzerinden yapılabilmektedir. TEB internet sitesi üzerinden kredi kartı bölümüne giriş yaptıktan sonra kredi kartı başvuru linkinin altında yer alan “kredi kartı başvurum nerede?” linkini tıklayarak açılan pencerede kimlik numarası ve cep telefonu numarası bilgilerinizi girerek kredi kartı başvurunuzun nerede olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere bankalar kredi kartını 5 iş günü içerisinde teslim etmektedir.


Bir önceki yazımız olan Halkbank Halk Günü Kredisi başlıklı makalemizde halk günü kredisi, halkbank kredi ve halkbank sms kredi hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ