Borç Transfer Kredisi Veren 10 Banka

Eğer birbirinden farklı bankalarda kredi kartı, Kredi, Kredili Mevduat Hesabı borçlarınız varsa ve ayrı ayrı bankalardaki borçlarınızı takip etmekten yorulduysanız borç transfer kredisi tam size göre.

Borç Transfer Kredisi ile farklı bankalardaki ödeyemediğiniz ve biriken borçlarınızı tek bir bankadan kredi çekerek kapatabilir böylece yalnızca tek bir banka ile muhatap olabilirsiniz. Vaktiniz de ödediğiniz fazla faizler de böylelikle size kalır.

Her bankanın sağladığı farklı avantajlar, Kredi oranlarındaki farklılıklar, Kredi kartındaki kampanyalar  sebebiyle günümüzde tek bir banka ile çalışmak neredeyse  hayal oldu. Hepimizin cüzdanında farklı bankalara ait en az 2 kredi kartı, farklı bir bankada kredimiz var. Birinin ödemesi ayın başında birininki ortası ötekinin ki sonu derken bunları takip etmek neredeyse imkansız hale geliyor. Eğer siz de bu takipten yorulmuşsanız birçok bankanın size sunduğu borç transferi kredisinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Böylece yoğunlukta unuttuğunuz ödemelerin faizinden kurtulur tek bir banka ile muhatap olabilirsiniz.

Faydalı: Borç Transferi Yapan Bankalar

Borç Transfer Kredisi Nasıl Çekilir?

Borç transfer kredisi neredeyse her bankanın müşterilerine sunduğu bir imkandır. Borç transferi kredisi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken faiz oranları ve imkanları size en uygun olan bankayı seçerek o Bankanın herhangi bir şubesine gitmektir. Borç transferi kredisinde tüm şartları en açık ve en doğru şekilde öğrenmeniz açısından şubeye gitmeniz en doğru yöntemdir.

Borç transfer kredisi çekmek için genel olarak bankaların istediği evraklar şunlardır;

Borç Transfer Kredisi İçin Gerekli Evraklar

  • Gelir belgesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Eğer emekliyseniz maaşınızı gösteren belge

Borç transferi kredisi çekmek için gerekli olan evraklar bankalar arasında farklılık gösterebilir. Bu yüzden krediyi çekmek istediğiniz banka size konu hakkında  daha detaylı bir bilgi vereceklerdir.

Borç kapatma kredisi çekmeden önce kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer husus hangi bankaya ne kadar borçlarının olduğunu faizleriyle hesaplayıp net bir hesaplama yapmaktır. Borcunuzu üstünde bir kredi çekmeniz sizi fazladan faiz ödemeye mecbur bırakır. Burcunuzdan az kredi çekmenizde ise tüm borçlarınızın tamamen temizlenmemesine ve bu durumda diğer bankaya olan borcunuzun devam etmesine yol açar. Eğer “aman ne olacak önümüzdeki ay kalan azcık tutarı yatırırım” diyorsanız, o işin öyle olmadığını özellikle kapanmayan kredi kartlarının bir kereden bir şey olmaz mantığıyla tekrar kullanılmaya başlanıp borcun içinde borç çıktığını bilmelisiniz.

Faydalı: Borç Kapatma Kredisi

Borç Transferi Kredisi İle Taksitli Borç Transferi Arasındaki Fark Nedir? 

Borç transferi kredisi araştırırken bazı bankaların farklı kampanyalarıyla karşılaşıyoruz. Bunlardan biri taksitli borç transferi. Taksitli borç transferi aslında borç transferi kredisinden çok daha farklı bir işlem. Taksitli borç transferinde başka bankalarda bulunan, çoğunlukla kredi kartı borcunuzu, hali hazırda kullandığınız bankanın kredi kartına aktarabiliyorsunuz. Yani örneğin Akbank axess kredi kartınızda birikmiş tüm borçları, bugün zaten kredi kartınız bulunan Yapı Kredi Word karta aktarabilir ve artık axess kartınızı kapatıp borçlarınızı word kart üzerinden ödeyebilirsiniz.

Buradaki en temel fark kredi çekmek yerine olan kredi kartınızı kullanmanızdır.  Sıfırdan yeni bir bankayla çalışmadan kredi kartı borcunuzu transfer edebilirsiniz.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Bugün neredeyse her banka borç transferi kredisi vermektedir. Hepsinin farklı faiz oranları farklı şartları ve avantajları mevcut. Borç transferi kredisi hakkında en detaylı bilgilere bankaların siteleri yerine şubelerinden öğrenebilirsiniz.

İşte borç transferi kredisi veren  10 banka;

1-QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank 48 aya varan vade imkanı, %1.17’den başlayan uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanı sunan ihtiyaç kredisi ürünleriyle tüm borçlarınızı bir çatı altında toplayabilirsiniz.

Borç Transferi ile QNB Finans Bank’a transfer edilebilecek ürünler ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartıdır.

Borç Transferi ile transfer edilemeyecek ürünler ise Konut kredisi, Ek Hesap, QNB Finansbank’taki borçlardır. Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanın.

2- Şekerbank Borç Transfer Kredisi

Şeker Bank ile  maksimum 100.000 TL tutarındaki borçlarınızı 48 ay vade ve %1.47 faiz oranlarıyla bir banka altında toplayabilirsiniz.

Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3- VakıfBank Borç Transfer Kredisi

Vakıf Bank’tan 20.000 TL’ye varan maksimum 18 aylık vade ile borç transferi kredisi çekmek için bankanın şubelerinden destek alabilirsiniz.

Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4- Odeabank Borç Transfer Kredisi

Odeabank 20.000 TL’ye varan borç transfer kredisini 36 ay vade ile müşterilerine sunuyor. Kredi detayları ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5- Yapı Kredi Bankası Borç Transfer Kredisi

Yapı Kredi Bankası 25.000 TL’ye kadar olan borçlarınızı 24 ay vade ile transfer ediyor. Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

6- Denizbank Borç Transfer Kredisi

Denizbank borçlarını tek bir bankada birleştirmek isteyen müşterileri için borç transfer kredisi sunuyor.

Örnek borç transfer kredisi;

10.000481.09%282505361.4343%17.2119%

Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

7- TEB Borç Transfer Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası farklı bankalardaki borçlarınızı kendi çatısı altında, uygun faiz oranları ile topluyor.

Örnek borç transfer kredisi;

   1.000,00 ₺9121,50 ₺                  1.093,50 ₺

Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

8- Akbank Borç Transfer Kredisi

Akbank borç transferi yapmak isteyen müşterileri için uygun faiz oranları sunuyor.

Akbank borç transferi;

10.000481.10%285505361.4343%17.2119%

Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

9- ING Bank Borç Transfer Kredisi

ING Bank borçlarını tek elden ödemek isteyen müşterileri için borç transfer kredisi sunuyor. Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

10- Ziraat Bankası Borç Transfer Kredisi

Ziraat Bankası’da borç transfer kredisi veren bankalar arasında. Farklı bankalara olan borçlarınızı ödemekte zorlanıyor, düzene sokmak istiyorsanız borç transfer kredisi çekerek borçlarınızı tek bir yere ödeyebilirsiniz.

Detaylar ve başvuru için bu bağlantıyı kullanın.

Borç transfer kredisi hakkında merak ettiklerinizi yorum bölümünden sorabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Jet Kredi Nedir? başlıklı makalemizde 2 dakikada kredi, jet kredi ve jet kredi bilgi hattı hakkında bilgiler verilmektedir.


Paylaş
Önceki İçerikKredi Kartı İptali
Sonraki İçerikSosyalizm Nedir?
Ceylan TAŞPINAR, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. 7 Yıl boyunca Groupama Emeklilik Bireysel Emeklilik Departmanı'nda finansal danışman olarak çalıştı, çocuk sahibi olunca işinden ayrıldı. Ekonomi ve finans gelişmelerini takip etmeye devam eden Ceylan TAŞPINAR, evinden yazıları ile Finansca.com'a destek oluyor.

YORUM YAZ