Akbank Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama

1948 yılında, Adana ilinde pamuk üretiminin ve üreticisinin ihtiyaç duyduğu nakit finansmanının sağlanması amacıyla aralarında Hacı Ömer Sabancı ‘nın da bulunduğu bir grup iş adamı tarafından kurulan Akbank; bugün ülkemizin en önde gelen özel sektör bankalarından birisidir. Bugün 16 bin civarı çalışanı, 1000 civarı şubesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Akbank; kredi kartı markası olan Axess ile de kredi kartı sıralamasında da bankalar arasında en ön sıralardadır. Bu yazımızda sizlere Akbank Axess kredi hakkında genel bilgi ve Akbank Axess kredi kartı borç sorgulama işlemi üzerine bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Axess Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Akbank Axess kredi kartı borç sorgulama işlemlerinizi; birçok kanaldan kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İlk olarak; Axess kartınızı herhangi bir Akbank ATM ‘sine takıp, kredi kartı işlemleri bölümünden kredi kartı borcu alt menüsüne girerek; son ödeme tarihini, asgari tutarını, toplam borcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Faydalı: Axess Hızlı Para Nedir?

Axess Kredi Kartı Ekstresi

İkinci olarak; Akbank internet bankacılığına giriş yaparak borç sorgulaması yapmak istediğiniz Axess kredi kartınızı seçip, borç bilgileri, kalan taksitler, provizyonda bekleyen işlemler, dönem içi işlemler gibi detaylı bir şekilde Axess kredi kartı borç sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Üçüncü olarak; ödüllü bir mobil bankacılık uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden yine detaylı bir şekilde borç bilgileri, kalan taksitler, provizyonda bekleyen işlemler, dönem içi işlemlerinizi çabuk ve hızlı bir şekilde kolayca öğrenebilirsiniz.

Faydalı: Akbank Axess Kredi Kartı İptali

Akbank Kredi Kartı Borcu Ödeme

Dördüncü olarak; Akbank müşteri hizmetleri numaraları olan 444 25 25 nolu ya da 0 850 222 25 25 nolu telefonları arayarak kredi kartı borç sorgulama bölümüne girip Axess kredi kartı borcunuzu öğrenebileceksiniz. Akbank Axess kredi kartı borcu sorgulama işleminizi Akbank Müşteri Hizmetleri üzerinden yaparken müşteri temsilcisine bağlanmanız bile gerek yoktur, otomatik cevap sistemi ile direkt olarak borcunuz ile alakalı ayrıntı bilgi alabilirsiniz.

En son olarak ise; size en yakın herhangi bir Akbank şubesine giderek Axess kredi kartı borç sorgulama yapmak istediğinizi ilgili banka görevlisine söylemek olacaktır. Bu yöntemle de kısa süre içerisinde banka görevlisi size yardımcı olacak ve kredi kartı borcunuzu ayrıntısı ile birlikte size bildirecektir.


Bir önceki yazımız olan Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde cardfinans, finansbank ve finansbank kart başvurusu takip hakkında bilgiler verilmektedir.


YORUM YAZ